Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
PRACA

Poszukujemy pracownika na stanowisko doradcy klienta w Vape-Shopie.

Praca na pełen etat lub na pół-etatu.

Obowiązki:

  • Aktywna sprzedaż produktów
  • Dbanie o prawidłową ekspozycję towaru
  • Utrzymanie obecnego klienta oraz pozyskiwanie nowych.
  • Utrzymanie czystości w miejscu pracy
  • Fachowa i miła obsługa

Wymagania:

  • Dyspozycyjność
  • Chęć do pracy i zaangażowanie
  • Pozytywne nastawienie
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów
  • Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość branży e-papierosów oraz bycie aktywnym użytkownikiem urządzenia.

Oferuje:

  • Umowę o pracę po okresie próbnym.
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia.
  • Bardzo dobre warunki pracy.
  • Możliwe premie od obrotu uzależnione od wielkości sprzedaży miesięcznej oraz premie uznaniowe.

Prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem, opisem swojej znajomości e-papierosów oraz klauzulą RODO na mail: praca@eclipse-hurt.pl

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl